Yhteystiedot

HVM Energy toimittaa ja asentaa uusiutuvan energian järjestelmät koko Suomen alueella. Meiltä saat niin ilmalämpöpumput, aurinkopaneelit kuin maalämpökaivot. Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Marko Veittikoski

Toimitusjohtaja

marko.veittikoski@hvm.fi

Puh. +358 40 589 2352

Jesse Kehusmaa

Työnjohto, maalämpö ja poraustyöt

jesse.kehusmaa@hvm.fi

Puh. +358 40 357 8029

Niina Veittikoski

Myynti, markkinointi

niina.veittikoski@hvm.fi

Puh. +358407424656

Harri Posti

Hallituksen puheenjohtaja

harri.posti@hvm.fi

Puh. +358 400 694 286

Laura Nisula

Taloushallinto

laura.nisula@hvm.fi

Huoltotilanteet

Puh. 010 7392 290

Ota yhteyttä

HVM Energy Oy

Hiltusentie 23
90620 Oulu
010 7392 290

myynti@hvmenergy.fi

Sähköinen laskutus

Y-tunnus 3334445-9

Verkkolaskutusosoite: 003733344459
Operaattori: Apix Messaging Oy
Operaattoritunnus: 003723327487